Muzyka na weselu: DJ

Muzyka na weselu: DJ przeważającego grona towarzyszących Ci

Pobrane z http://img22.staticclassifieds.com/images_tablicapl/5990917_2_644x461_dj-na-wesele-muzyka-krakow-dodaj-zdjecia.jpg

Na Twoim przyjęciu weselnym mają przeważać zwłaszcza ludzie młodzi? Zapraszasz szereg znajomych w podobnym przedziale co i Ty? Pamiętaj, żeby dobrać styl granej muzyki konkretnie do przeważającego grona towarzyszących Ci w tym dniu osób. W przypadku ludzi z szerokim gronem przyjaciół stosunkowo młodych, przydatnym z pewnością rozwiązaniem i do tego wartym inwestycji środków pieniężnych będzie DJ. Nie każdy przecież dobrze odnajdzie się i właściwie poczuje, gdy w tle będą grane przez orkiestrę szlagiery popularna w czasach młodości rodziców bądź dziadków. Nie wszyscy czują takie klimaty i dla wielu znajomych standardowe party weselne może być po prostu nudne i ciągnące się jak przysłowiowe flaki z olejem.

By do takich sytuacji nie doprowadzać, warto byłoby postawić zwłaszcza na taką oprawę muzyczną, jaka będzie trafnie dostosowana do szerszej grupy obecnych na weselu. Musisz wyśrodkować i zdecydować się na podpisanie umowy z wykonawcą, którego praca sprosta oczekiwaniom rozległego grona towarzyszących Ci w tym dniu. DJ jest w przypadku ludzi młodych strzałem w dziesiątkę. Po pierwsze, pozwala to na szeroki wachlarz możliwości. Nie musimy trzymać się stricte jednej, konkretnej listy przebojów, które odbębniane są przez orkiestrę na każdym standardowym weselu.

Po drugie, warto nająć DJ, który nie tylko będzie puszczał nagrania z płyt, ale także bawił zebranych gości przy konsolecie, nierzadko pełniąc rolę nowoczesnego „wodzireja”. Kolejna kwestia to to, że kiedy mamy do czynienia z DJ-em nie jesteśmy wcale zmuszeni do tak ostrych i zawziętych negocjacji z wykonawcą usługi. W końcu nie ma sensu ustalać z nim szczegółowo granych przebojów – w zasadzie DJ może w dowolnym momencie puścić wszystko, na co tylko my i nasi goście będziemy mieli ochotę. Jeszcze jedna sprawa to fakt, iż DJ puszcza muzykę gotową, w oryginalnym wydaniu, prosto z płyty CD, zatem nie ma mowy o wpadce tak jak w przypadku często wybieranej orkiestry grającej na żywo, która jeżeli nie przygotuje się solidnie może nawalić. DJ jest rozwiązaniem na miarę dwudziestego pierwszego stulecia, dlatego też młode pary weselne powinny na ten rodzaj oprawy muzycznej zwrócić swą uwagę w szerszym wymiarze.

– autor artykułu